Jdi na obsah Jdi na menu
 

Slavnostní otevření stadionku

Historická událost klubu - slavnostní otevření nového sportoviště roku 1971

article preview

1971_116--2-.jpgTato událost, pro náš oddíl skutečně historická, se konala v sobotu 15. 5. 1971.

Na sportovišti 3. ZDŠ u Koldomu vybudoval provoz 07, za vydatné pomoci všech členů odbíjené, velmi pěknou klubovnu a druhé hřiště pro odbíjenou. Akce byla provedena v rámci závazku k 50. výročí založení KSČ a je oslavou na Gottwaldovskou výzvu "Straně na počest, tělovýchově ku prospěchu".

Mimo brigádníků, řemeslníků z provozu 07 má velkou zásluhu na vybudování areálu předseda oddílu a zároveň stavbyvedoucí s. Hoffman. Velký kus práce odvedli elektrikáři jmenovitě Štička, Willhelm a Mixa, kteří provedli celou elektroinstalaci a navíc vytvořili světelný ukazatel stavu.

Po úvodním slovu s. Hoffmana otevřel oficiálně tento nový stánek odbíjenkářů s Kadaník za OV ČTO a HV TJ. Zástupce ÚV ČSTV s. Sedláček poděkoval potom v krátkém projevu všem členům oddílu za jejich obětavou práci při výstavbě stadionku. Mimo toho se zúčastnil slavnostního otevření s. Šimek z redakce Čs. Sportu, který o našem stadionku napsal krátký článek do těchto státních novin. Za HV TJ byli přítomni s. Kopecký a s. Tichý a ředitel sportoviště TJ s. Marek. Po tomto slavnostním úvodu bylo sehráno přátelské exhibiční utkání v odbíjené CHZ Litvínov A vs. Potrubí Praha a to výsledkem 2:3 (15:17, 15:7, 0:15, 15:13, 5:15).

Hosté z Potrubí Praha nastoupili v sestavě ve keré hrají Národní volejbalovou ligu a to: Kubišta, Železný, Tůma, ing. Zoula, Borovička, Trédl, Kmoch, Nepustil. Trenér Novák.
CHZ Litvínov: Mixa, Anjel, Pavelka, Bodlák, Potužák, Skalník, Polívka, Veselý, Konečný. Trenér Šoufek.
Rozhodčí zápasu byl Fr. Kopečný.

Exhibice přilákala dosti značný počet diváků a byla dobrou propagací odbíjené v Litvínově. Večer byla v salonku restaurace Koldům beseda s novináři a činovníky, které se zúčastnili: s. Šimek (ČS. Sport), s. Bodláček (ÚV ČSTV), s. Kadaník a s. Kopecký (oba OV ČTO) a s. Tichá a s. Marek (oba HV TJ). Mimo těchto oficiálních hostí zde byli zástupci provozu 07, členové výboru oddílu odbíjené a hráči obou mužstev. V soudružské besedě byla zhodnocena práce při budování stadionku, jejíž hodnota činí cca. 300.000,- Kčs. Celkem bylo odpracováno 950 hodin. Nejvíce hodin odpracoval s. Hoffman a to 243 hodin. Na světelném počítači "Houston" pracovali Wilhelm, Štička, Mixa. Školení v obsluze absolvoval Kloc. Na projektu stadionku pracovali Hoffman, Převrátil, Štička, a Kučera. Všem jmenovaným a nejmenovaným členům, kteří se podíleli na vybudování tohoto díla patří srdečný dík.

 
 


Poslední fotografie


Celkový počet členů VK Litvínov

V celkem 10 družstvech máme:

130 dětí a 48 dospělých
Krátké zprávy

Aktualizovány tréninky jednotlivých družstev pro nadcházející halovou sezónu 2023/24.
Proběhlo nové rozdělení hráčů a hráček do družstev pro nadcházející sezónu 2023/24.

Naši Sponzoři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva Logo Eoploceni

Partneři klubu

Logo NSA Logo SSK Litvínov Logo MŠMT Logo Ústecký kraj Logo MěÚ Litvínov