Na oplátku v Litvínově

Odvetné mezinárodní přátelské utkání dorostenců našeho oddílu a Dynama Karl-Marx Stadt v Litvínově

article preview

1964_dorostenci_small.jpgDne 18. září 1964 bylo uskutečněno na našem hřišti u 3. ZDŠ ve Stalinovkách odvetné mezinárodní přátelské utkání dorostenců našeho oddílu a Dynama Karl-Marx Stadt.

Asi 50 diváků bylo svědky naprosté převahy našich hráčů, kteří pouze z útrpnosti nechali hosty vyhrát alespoň jeden set. Toto utkání vyhráli naši dorostenci zcela zaslouženě v poměru 3:1 po setech 15:9, 15:3, 9:15 a 15:13.

Hráli: Anjel, Beneš, Pfeifer, Hromádka, Kořán a Beneš. Výborně zahráli Anjel a Hromádka.

Poslední fotografie

Celkový počet členů VK Litvínov

Děti: 77             Dospělí: 73

Krátké zprávy

Prosíme všechny stávající členy VK (případně rodiče členů) o vyplnění jednoduché online přihlášky do klubu.
Můžete začít vyplňovat přihlášku na letní Soustředění. Letos se vyplňuje online.

<< květen / 2022 >>

Celkem: 367292