Na oplátku v Litvínově

Odvetné mezinárodní přátelské utkání dorostenců našeho oddílu a Dynama Karl-Marx Stadt v Litvínově

article preview

1964_dorostenci_small.jpgDne 18. září 1964 bylo uskutečněno na našem hřišti u 3. ZDŠ ve Stalinovkách odvetné mezinárodní přátelské utkání dorostenců našeho oddílu a Dynama Karl-Marx Stadt.

Asi 50 diváků bylo svědky naprosté převahy našich hráčů, kteří pouze z útrpnosti nechali hosty vyhrát alespoň jeden set. Toto utkání vyhráli naši dorostenci zcela zaslouženě v poměru 3:1 po setech 15:9, 15:3, 9:15 a 15:13.

Hráli: Anjel, Beneš, Pfeifer, Hromádka, Kořán a Beneš. Výborně zahráli Anjel a Hromádka.

Poslední fotografie

Celkový počet členů VK Litvínov

Děti: 91             Dospělí: 48

Krátké zprávy

Je možno začít vyplňovat online přihlášku na letní soustředění 2023 v Perštejně.
U jednotlivých družstev proběhla aktualizace halových tréninků pro nadcházející sezónu 2022/23.

Naši Sponzoři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva