Dorostenci v NDR

V rámci družby krajů byl uskutečněn 5. - 10. května 1964 zájezd našeho družstva dorostenců do NDR

1964_070--2-.jpgV rámci družby krajů Severočeského a Karl-Marx Stadtu a také za dobrou práci našeho oddílu s dorostenci, byl uskutečněn ve dnech 5. - 10. května 1964 zájezd našeho družstva dorostenců do NDR, kde bylo sehráno několik přátelských utkání.
Naši dorostenci byli velmi srdečně přivítáni a ubytováni ve vilové čtvrti Karl-Marx Stadtu. Celá naše výprava byla překvapena nádherně vybaveným Klubhausem místního Dynama.

Dne 7. května 1964 byl uskutečněn turnaj dorostenců v odbíjené mezi družstvy Dynama Karl-Marx Stadt, Dynama Auerbach, Einheit Olbernhau a CHZ Litvínov.
Hostitelé nebyli našim dorostencům rovnoceným soupeřem. Ti je převyšovali svým výkonem nejméně o třídu a tak v procházkovém tempu vyhráli zcela hladce. Hráli: Anjel, Beneš, Pfeifer, Hromádko, Kořán a Brázda.

Druhý den 8. května 1964 se již družstva Dynama Auerbach a Einhet Obernhau k utkáním nedostavili a tak bylo sehráno pouze přátelské utkání kombinovaných družstev CHZ Litvínov a Dynamo Karl-Marx Stadt, které skončilo opět vítězstvím družstva naší výpravy v poměru 3:1.

Tabulka umístění ze sehraného turnaje dopadla takto:

1. CHZ Litvínov
2. Einheint Olbernhau