Dorostenci v NDR

V rámci družby krajů byl uskutečněn 5. - 10. května 1964 zájezd našeho družstva dorostenců do NDR

article preview

1964_070--2-.jpgV rámci družby krajů Severočeského a Karl-Marx Stadtu a také za dobrou práci našeho oddílu s dorostenci, byl uskutečněn ve dnech 5. - 10. května 1964 zájezd našeho družstva dorostenců do NDR, kde bylo sehráno několik přátelských utkání.
Naši dorostenci byli velmi srdečně přivítáni a ubytováni ve vilové čtvrti Karl-Marx Stadtu. Celá naše výprava byla překvapena nádherně vybaveným Klubhausem místního Dynama.

Dne 7. května 1964 byl uskutečněn turnaj dorostenců v odbíjené mezi družstvy Dynama Karl-Marx Stadt, Dynama Auerbach, Einheit Olbernhau a CHZ Litvínov.
Hostitelé nebyli našim dorostencům rovnoceným soupeřem. Ti je převyšovali svým výkonem nejméně o třídu a tak v procházkovém tempu vyhráli zcela hladce. Hráli: Anjel, Beneš, Pfeifer, Hromádko, Kořán a Brázda.

Druhý den 8. května 1964 se již družstva Dynama Auerbach a Einhet Obernhau k utkáním nedostavili a tak bylo sehráno pouze přátelské utkání kombinovaných družstev CHZ Litvínov a Dynamo Karl-Marx Stadt, které skončilo opět vítězstvím družstva naší výpravy v poměru 3:1.

Tabulka umístění ze sehraného turnaje dopadla takto:

1. CHZ Litvínov
2. Einheint Olbernhau
3. Dynamo Auerbach
4. Dynamo Karl-Marx Stadt

Poslední fotografie

Celkový počet členů VK Litvínov

Děti: 117             Dospělí: 48

Krátké zprávy

VK Litvínov se zúčastní 28.9. BILLA Wannado Festivalu 2022 konaném v zámeckém parku v Litvínově, kde budeme propagovat volejbal a náš klub.
ÚKVS pořádá online školení volejbalových rozhodčích II. a III. tříd. Více v oficiálním letáku.

Sponzoři & partneři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva