Jdi na obsah Jdi na menu

Zase ty kadetky, tentokráte ve své soutěži

Kadetky VK Litvínov se ve své kadetské soutěži představily dvojzápasem proti VK TO Duchcov

Kadetky se ve své kadetské soutěži představily v neděli 11.11. 2012 ve složení K. Ornsteinová, K. Čidlová, Z. Votočková, D. Kubáňová, A. Melcrová, T. Tomčíková, D. Kořánová, K. Röberová, E. Králová, K. Vlášková a P. Brodská dvojzápasem proti VK TO Duchcov. Duchcov nastoupil v naprosto stejné sestavě jako předešlý den v soutěži juniorek a i první set vypadal jako pokračování ze soboty. Z naší strany opět slušná hra s dobrým příjmem, ale bez bodového zúročení. Od druhého setu však litvínovská děvčata převzala iniciativu, přitvrdila na smeči a na podání a přidala několik výborných zákroků v poli a výsledkem byly tři hladce vyhrané sety a první vítězství v soutěži!

I do odvetného zápasu vstoupily litvínovské kadetky od prvního setu bojovně a s podporou tradiční zbraně – výborného servisu ho s přehledem vyhrály. Pak ale, uspokojeny vlastní hrou a snadným vítězstvím, polevily v koncentraci a důsledkem bylo vedení soupeře a ztráta dvou následujících dvou setů. Čtvrtý set zachránily K.Orsteinová svou neuvěřitelnou sérií dvanácti přímých bodů na servisu a po zranění navrátivší se smečařka K. Čidlová, které za vynikajícího povzbuzování střídajících hráček strhly tým k vítězství v rozhodujícím pátém setu, 15:4!

Trenér J. Marek pochválil všechny, včetně střídajících hráček a lavičky za výborný týmový výkon a atmosféru.