Jdi na obsah Jdi na menu
 

Shrnutí před novou sezónou

Volejbalový klub Litvínov zaplať pánbůh šlape a v plné síle očekává sezónu 2022/23 

article preview

Na volební členské schůzi, konané 20.7. 2022 bylo zvoleno čerstvé tříčlenné vedení klubu v čele s novou předsedkyní Markétou Mikoláškovou.

Naše družstva přes léto honila fyzičku na velmi pochvalovaném týdenním soustředění v Litvínově. Díky utěšeně rostoucí mládežnické členské základně (starší žákyně si nyní dokonce mohou dovolit i rezervní B tým) jsme mohli nakoupit nové vybavení do haly, volejbalové míče, koše a medicinbaly. Během léta se nám podařilo získat několik nových trenérů a tak novou sezónu bude soutěžní utkání hrát 6 týmů klubu. Nové posily vnesly do klubu svěží vítr, mladí sportovci chodí na tréninky s velkým nadšením. Oproti minulé  sezóně jsme přidali jeden trénink týdně navíc. A nakonec v září se podařilo zorganizovat výtečný 1. ročník Mikyho memoriálu smíšených družstev, zakončený setkáním volejbalových generací.

Co více si přát? Snad jen, popřejme volejbalu v Litvínově v nadcházející sezóně co nejvíce skvělých sportovních výsledků. Myslím si, že Miky ze shora uznale pokyvuje hlavou...

KOM & MM

 
 


Poslední fotografie


Celkový počet členů VK Litvínov

V celkem 10 družstvech máme:

130 dětí a 48 dospělých
Krátké zprávy

Aktualizovány tréninky jednotlivých družstev pro nadcházející halovou sezónu 2023/24.
Proběhlo nové rozdělení hráčů a hráček do družstev pro nadcházející sezónu 2023/24.

Naši Sponzoři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva Logo Eoploceni

Partneři klubu

Logo NSA Logo SSK Litvínov Logo MŠMT Logo Ústecký kraj Logo MěÚ Litvínov