Jdi na obsah Jdi na menu
 

Shrnutí před novou sezónou

Volejbalový klub Litvínov zaplať pánbůh šlape a v plné síle očekává sezónu 2022/23 

Na volební členské schůzi, konané 20.7. 2022 bylo zvoleno čerstvé tříčlenné vedení klubu v čele s novou předsedkyní Markétou Mikoláškovou.

Naše družstva přes léto honila fyzičku na velmi pochvalovaném týdenním soustředění v Litvínově. Díky utěšeně rostoucí mládežnické členské základně (starší žákyně si nyní dokonce mohou dovolit i rezervní B tým) jsme mohli nakoupit nové vybavení do haly, volejbalové míče, koše a medicinbaly. Během léta se nám podařilo získat několik nových trenérů a tak novou sezónu bude soutěžní utkání hrát 6 týmů klubu. Nové posily vnesly do klubu svěží vítr, mladí sportovci chodí na tréninky s velkým nadšením. Oproti minulé  sezóně jsme přidali jeden trénink týdně navíc. A nakonec v září se podařilo zorganizovat výtečný 1. ročník Mikyho memoriálu smíšených družstev, zakončený setkáním volejbalových generací.

Co více si přát? Snad jen, popřejme volejbalu v Litvínově v nadcházející sezóně co nejvíce skvělých sportovních výsledků. Myslím si, že Miky ze shora uznale pokyvuje hlavou...

KOM & MM

 
 


Poslední fotografie


Celkový počet členů VK Litvínov

V 10 družstvech máme:

134 dětí a 50 dospělých
Krátké zprávy

Aktualizovány informace k nadcházejícímu letnímu soustředění.
Proběhlo nové rozdělení hráčů a hráček do družstev pro nadcházející sezónu 2024/25.

Naši Sponzoři

Logo Petrogenium Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva Logo Eoploceni Logo Bytový dům

Partneři klubu

Logo NSA Logo SSK Litvínov Logo MŠMT Logo Ústecký kraj Logo MěÚ Litvínov