Jdi na obsah Jdi na menu
 

První zápasy kadetek

Kadetky mají za sebou první zápasy

article preview

Ke svým prvním dvěma  zápasům nastoupily děvčata v domácím prostředí proti družstvu z Karlových Varů a bez  velkých problémů je hravě přehrály 3:0 (10;18;9) a 3:0 (10;11;12). Další dva zápasy k nám do Litvínova 2.10.2016 přijelo sehrát favorizované družstvo VK Sever Žatec. I když by se z výsledku dalo posuzovat, že naše hráčky podlehly dost přesvědčivě, pravdou je opak. Slabinu viděl trenér Litvínovských Zdeněk Vlk v příjmu a v nesoustředěnosti v koncovkách druhých setů obou zápasů, kdy lámal chleba a naše hráčky s  Žateckými držely krok. V těchto zápasem také dostaly poprvé příležitost naše mladé naděje ze starších žákyň smečařky Anička Burdová , Sabina Faberová a nahrávačka Petra Doudová. Všechny tři předčily očekávání trenérů  a  daly tak jasně najevo, že se s nimi musí počítat pro další zápasy  i v soupisce kadetek.  

K dalším dvěma zápasům zajíždí naše družstvo na palubovku Chomutova  již tento víkend  16.10.2016. Držíme palce a věříme, že holky alespoň v jednom utkání uspějí a přivezou domu cenné body.

14408275_1821650394731814_1015299437_o.jpg

Miroslav Mikolášek

 
 


Poslední fotografie


Celkový počet členů VK Litvínov

V celkem 10 družstvech máme:

130 dětí a 48 dospělých
Krátké zprávy

Aktualizovány tréninky jednotlivých družstev pro nadcházející halovou sezónu 2023/24.
Proběhlo nové rozdělení hráčů a hráček do družstev pro nadcházející sezónu 2023/24.

Naši Sponzoři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva Logo Eoploceni

Partneři klubu

Logo NSA Logo SSK Litvínov Logo MŠMT Logo Ústecký kraj Logo MěÚ Litvínov