Jdi na obsah Jdi na menu

Kadetky vs. SK Volejbal Ústí n/L "B"

Nový trenér kadetek VK Litvínov Petr Vagaši, se ujímá družstva pro zbylá kola jarní části soutěže.

2e1796b9-3c41-4619-9e28-bf364e369bbe.jpgPrvním soupeřem pod jeho vedením, tak bylo 25.2. 2024 na domácí půdě družstvo kadetek SK Volejbal Ústí n/L "B".

Prohra 0:3 (21:25,  23:25, 20:25)
První zápas prohra po vyrovnaných setech. Soupeř je hratelný, ale bohužel zatím jsme si největším soupeřem my sami. Bojíme se vyhrát, často se zapomínáme hýbat a na příjmu jsme na tvrdých nohou aneb předvedly jsme jen asi 30 % toho, co umíme. Příslibem pro druhý zápas je, že když jsme se hýbaly a nebály se hrát, byly k vidění nádherné volejbalové akce.

Vítězství 3:2 (23:25, 25:18, 25:23, 16:25, 15:12)
Rapidně zlepšený výkon (dostaly jsme se na 70 % toho co umíme) přinesl vydřené vítězství. Holky makaly, hecovaly se, trenéra a diváky přiváděly do varu i do ohrožení srdečními infarkty. K vidění byl nádherný volejbal, dvě dramatické koncovky se štěstím v prvním setu pro soupeřky, ve třetím pro nás. Ve druhém setu jsme rozstřílely soupeřky podáním a ve čtvrtém ony nás. Vše završené infarktovým tie-breakem, kdy jsme točily strany za stavu 7:8, prohrávaly 7:10 a nakonec vyhrály 15:10. Holky ukázaly, že jsou lvice a soupeřkám touto výhrou znechutily i jejich výhru v prvním zápase a úplně je psychicky rozložily. Pochvalu zaslouží všichni na hřišti i v hledišti. Bylo to super.

Zápasy ukázaly, že jsme vykročily dobrým směrem, ale čeká nás v budoucích měsících a letech spousta tvrdé dřiny. Jsem rád, že mohu být toho součástí a těším se na další společnou spolupráci. Další zápas nás čeká 16.3. 2024 s druhým týmem soutěže Veros Chomutov.