Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. ročník Memoriálu Mirka Mikoláška

Vzniká v Litvínově nová volejbalová tradice?

article preview

V sobotu 2. září 2023 proběhl za účasti 12-ti smíšených družstev 2. ročník vzpomínkového turnaje na „Mikyho“ Mikoláška. Po zápasech ve skupinách pokračovaly v odpoledních hodinách, již s početnou diváckou kulisou z bývalých hráčů a hráček, zápasy o celkové umístění.

To, že naši mladí volejbalisté i přes postupné zlepšování a sehrávání nestačili ostatním družstvům, není důležité. Za rok určitě opět dostanou šanci ukázat své zlepšení a zúročí zkušenosti ze zápasů proti svým trenérům, rodičům, aktivním hráčům vč. bývalých extraligových hráčů (Vachoušek, Šulava a Černý). Srovnání výkonnosti jsou tím nejlepším předpokladem k dalšímu volejbalovému růstu našich kadetek a kadetů.

Volejbalové začátky Mirka Mikoláška nám přijel připomenout jeho spoluhráč z Chemičky Ústí nad Labem a zároveň předseda libereckého kraje ČVS Jirka „Goro“ Čermák, který ocenil směřování našeho litvínovského volejbalového klubu.

Turnaj je také příležitostí k poděkování všem trenérům, rodičům a sponzorům, jejichž podpory si velice vážíme. Všichni viděli ve finálových zápasech výborný volejbal, kde po vyrovnaném průběhu skončila družstva v tomto pořadí : 1. Áčko, 2. Obhájci, 3. Průměrňákovi.

Po vyhlášení výsledků a předání cen se dlouho do noci vzpomínalo v příjemné atmosféře litvínovské volejbalové party.

Další ročník se uskuteční v sobotu 31. srpna 2024 a již dnes se těšíme na účast družstev „Náhlá smrt, Doudisovo prdelky, Benar, Veterání, Jejda, Kazuka a Chaos“, která přispívají k nastartování nové sezóny.

DoPe

Fotoalbum: Mikyho memoriál 2023

 
 


Poslední fotografie


Celkový počet členů VK Litvínov

V celkem 10 družstvech máme:

130 dětí a 48 dospělých
Krátké zprávy

Aktualizovány tréninky jednotlivých družstev pro nadcházející halovou sezónu 2023/24.
Proběhlo nové rozdělení hráčů a hráček do družstev pro nadcházející sezónu 2023/24.

Naši Sponzoři

Logo Delfy staviva Logo Altisport Logo Delfy staviva Logo Eoploceni

Partneři klubu

Logo NSA Logo SSK Litvínov Logo MŠMT Logo Ústecký kraj Logo MěÚ Litvínov