Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.12.2016 Mladší Žákyně - Chomutov

zuli.jpgbez-nazvu.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V neděli 4.12. 2016 zajížděly Litvínovské mladší žákyně k dalším zápasům 2 turnajového kola krajského přeboru ve volejbale a to do nedalekého Chomutova. Ve skupině na ně čekal nelehký úkol a to porazit soupeře zvučných jmen jako je Veros Chomutov , Baník Most , Baník Meziboří a VK Šanov Teplice .

První zápas proti Chomutovu vyhrály po velmi obětavém výkonu 2:0 na sety.

K druhému zápasu přistoupily úplne stejně a družstvo Baníku Meziboří v zápase plném krásných dlouhých výměn porazily rovněž 2:0.

Do třetího zápasu proti družstvu  Baníku Most nastoupily odhodláni zopakovat stejný, výkon . Soupeř ale neponechal nic náhodě a po velkém boji zvítězil 2:0 .

Čtvrtý zápas s družstvem Šanov Teplice začal pro VK Litvínov slibně výhrou prvního setu. Další dva sety ale již byly v režii soupeře, který porazil Litvínov 2:1.  Výkon Litvínovských hráček i v tomto zápase byl skvělý a naznačil, že v příštích kolech budou naše hráčky usilovat o první místo v turnaji.

"Musíme poděkovat všem hráčkám za nádherný a obětavý výkon a rodičům za skvělou podporu a atmosféru bez které by to nešlo" konstatovali po turnaji oba spokojení trenéři Litvínova Petr Zelmanovič a Jiří Kasanda.

Sestava Litvínovského družstva: Břicháčová A.,Kasandová T.,Rosenbaumová K.,Chýlová D.,Škramlíková M.

img_201612339_093741.jpg