Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žákyně hrály KP v Čížkovicích

V neděli 24.3. 2024 starší žákyně jeli do Čížkovic odehrát tři utkání Krajského přeboru.

b310c3de-fb66-4936-96ec-93c96632e20c.jpg V prvním zápase nás čekaly domácí Čížkovice. Do zápasu jsme vstoupili výborně a vybudovali jsme si příjemný náskok. Ten jsme do konce setu udrželi a první set opanovali výsledkem 16:25. Do druhého setu jsme už tak dobře nevstoupili. Nechali jsme si Čížkovice utéct, náskok soupeře jsme už nedohnali a výsledek 25:14 nás poslal do tie-breaku. Trenér Douda zkušeně prostřídal a namíchal ten správný koktejl, protože naše hráčky žádné drama nedopustily a zpečetily výhru výsledkem 5:15.
VTK Čížkovice – VK Litvínov 1:2 (16:25, 25:14, 5:15)

Do druhého zápasu jsme šli proti Ústí nad Labem s výhrou v zádech a na hráčkách to bylo vidět. V prvním setu se bojovně praly o každý balón, ale bohužel skvělý výkon na Ústí nestačil a první set skončil prohrou 21:25. To litvínovské hráčky zlomilo. Do druhého setu vstoupily špatně a první body jsme začali sbírat až za stavu 0:8. Tímhle způsobem jsme se protrápili až do konce druhého setu, který skončil 12:25 a utkání jsme prohráli.
VK Litvínov – Volejbal Ústí nad Labem B 0:2 (21:25, 12:25)

Třetí zápas byl ve znamení derby proti mosteckému Baníku. První set byl přetahovanou o skóre, kde oba celky hodně chybovaly. Menší chybovost byla na naší straně a díky tomu jsme první set vyhráli 21:25. Ve druhém setu jsme si byli oproti soupeři schopni vytvořit hezké situace, nedělali jsme tolik chyb a vyhráli ho 17:25. Tím jsme den zakončili vítězstvím v derby a o to příjemnější byla cesta domů.
TJ Baník Most B – VK Litvínov 0:2 (21:25, 17:25)

Speciální pochvalu si zaslouží střídající hráčky, které i za pomoci bubnu vytvářely skvělou kulisu.